Chevron Left
Volver a Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

Opiniones y comentarios de aprendices correspondientes a Основи цифрового маркетингу та електронної комерції por parte de Google

4.9
estrellas
272 calificaciones

Acerca del Curso

Основи цифрового маркетингу та електронної комерції – це перший із семи курсів програми сертифікації Google з цифрового маркетингу та електронної комерції. Пройшовши цей курс, ви отримаєте навички, необхідні для того, щоб претендувати на посади початкового рівня у відповідних сферах. Люди, які працюють у галузі цифрового маркетингу та електронної комерції, допомагають своїм компаніям приваблювати нових клієнтів, залучають споживачів до взаємодії через різні цифрові канали, а також стимулюють продажі та лояльність клієнтів. На цьому курсі ви дізнаєтесь про посади початкового рівня у сфері цифрового маркетингу та електронної комерції, зокрема, про передбачені ними обов’язки та функції в компанії. Ви також дізнаєтесь, що таке маркетингова лійка і як вона визначає цикл взаємодії з клієнтом. Співробітники Google, які зараз працюють у цій галузі, навчатимуть вас, проводячи практичні заходи й демонструючи приклади, які імітують типові завдання сфери цифрового маркетингу та електронної комерції, і таким чином допоможуть вам розвинути відповідні навички й підготуватися до майбутньої роботи. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, володітимуть навичками, які дадуть їм змогу претендувати на вакансії початкового рівня в галузях цифрового маркетингу та електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Пройшовши цей курс, ви вмітимете: – визначати види діяльності у сферах цифрового маркетингу та електронної комерції; – описувати посадові обов’язки координатора цифрового маркетингу початкового рівня та аналітика електронної комерції (та подібних посад); – підсумувати, як ця програма допоможе вам підготуватися до кар’єри у галузях цифрового маркетингу та електронної комерції; – визначати ролі та функції, які цифровий маркетинг та електронна комерція відіграють у компанії; – пояснити термін "цикл взаємодії з клієнтом" та функції карти циклу взаємодії з клієнтом; – пояснити термін "маркетингова лійка"; – пояснити завдання та складові стратегії цифрового маркетингу та електронної комерції....

Principales reseñas

DH

15 de nov. de 2022

Дякую за фундамент! Намагатимусь тільки покращувати свої знання і навички з вами! Ви неперевершені!

AB

12 de mar. de 2023

Чудовий курс щодо цифрового маркетингу й електронної комерції. Цікаво і зрозуміло)

Filtrar por:

1 - 25 de 63 revisiones para Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

por Александр С

14 de oct. de 2022

Дуже цікавий структурований курс! Сподіваюсь, що отримана інформація принесе користь на моєму подальшому шляху. Дякую за можливість навчатися!

por Dashdamirova H

16 de nov. de 2022

Дякую за фундамент! Намагатимусь тільки покращувати свої знання і навички з вами! Ви неперевершені!

por Vlada G

16 de ene. de 2023

Хороший узагальнений курс-вступ до Digital marketing. Дякую

por Oleksandra T

25 de mar. de 2023

дякую за курс! дуже доступне і цікаве викладення інформації

por Olena M

19 de feb. de 2023

Дякую за дуже змістовне та цікаве навчання. Лаконічно подана інформація, зміст послідовно від простого до складного розкриває сутність цього напрямку, як науки яка застосована до життя і бізнесу. Гарні приклади із життя викладачів всі поєднані мотивом, що навчання в цій галузі вони всі починали і мали успіх після переходу від інших професій, і це було не важко і зосновано на цікавості і бажанні і отриманих знаннях і досвіді спілкування в сучасному світі. Дякую організаторам за можливість приєднатись до проекту та отримувати подальші знання з курсу електронної комерції. Всім бажаю успіху. З повагою Олена Манченко

por Yuliia F

26 de mar. de 2023

Мені дуже сподобалося ввикладання цього курсу - викладачі дуже змістовно надавали інформацію, давали цікаві приклади роботи маркетингу і комерції. Оцінювання пройденого матеріалу відбувається в форматі тестування - що є дуже зручною формою для мене. Викладений матеріал виявився дуже цікавим і зрозумілим.

Дякую викладачам і команді Курсера та Гугл.

por Іванова Г В

5 de feb. de 2023

Спочатку було важкувато. По перше, ментори- працівники Google і ти одразу відчуваеш велику відповідальність перед ціею компаніею. По-друге, ми так чи інакше в житті зіткались з певними термінами. І, здавалось, наче б то зрозуміло що до чого. Виявилось що це не зовсім так. І навчитись відрізняти і більш глибше розуміти навчила саме ця програма.

por Садова С

14 de mar. de 2023

Дуже цікавий курс та корисний Так, мало місце здивування та цікаво було дізнатися– про кількість професій з цифрового маркетингу. Я нарахувала приблизно 15.Та, мабуть стрімкий розвиток цифрового маркетингу та тенденції ринку призведуть до появи нових ще професій.

Все цікаво, доступно.! Не зважаючи на те, що я не працюю в сфері маркетингу

por Anna R

9 de feb. de 2023

Хочу виразити подяку та захоплення цим курсом, подача матеріалу проста, але детальна. Відео змістовні та максимально інформативні. В моєму житті це перше настільки "ергономічне" навчання, від участі в якому здобуваються нові теоретичні знання, навички і торкаєшся практики.

por Панкєєва І В

26 de mar. de 2023

Дуже багато корисної інформації, яка доступна для сприйняття. Після проходження даної частини курсу для мене, як для новачка в "царстві" цифрового маркенгу стало багато зрозуміло, а головне - отримала ясність щодо подальших дій в даній сфері. Дякую за таку можливість!

por Ірина Г

27 de ene. de 2023

Дякую за надану можливість отримати навчання від таких поважних людей. Дуже вдячна всім причетним до організації цих курсів. В теперішні часи, коли ми через війну залишилися без роботи, це неймовірний шанс для багатьох отримати бажану роботу і відчувати себе впевненим.

por Гусєва А В

12 de dic. de 2022

Мені дуже сподобався курс та методи викладення інфо - відео, матеріал для читання. Однак, мені б хотілося більше візуальних представлень . для мене, як для візуала, вони полегшують сприйняття поданої інформації.

Дякую за можливість цікаво навчатися)))

por Марта Г

17 de nov. de 2022

Цікава інформація, розбита на частини для зручності вивчення матеріалу. Подобається, що є чергування між відео, текстовими документами, практичними завданнями та тестами. Дещо не всюди правильний переклад українською

por Hanna K

23 de mar. de 2023

хоу порівняти з тим що досі читала, слухала, дивилась. Як початківець. Гугл дає знання на порядок відповідальніше. Краща структура і методика перевірки знань. Маючи цю базу можна нанизувати знання далі. дякую!

por Гоменюк Є А

21 de mar. de 2023

Велике дякую за викладений матеріал! Дізнався дуже багато нового та цікавого. Чудове викладення матеріалу, цікаві завдання! Найбільше сподобалось, що запитання у тестах змінються. Ви супер. Так тримати

por Корчак О І

26 de mar. de 2023

Цікаво, доступно та зрозуміло, багато тестових завдань щоб оцінити засвоєння матеріалу, які допомагають тримати у тонусі свою концентрацію на засвоєнні матеріалу.

por Венгрук Ю А

27 de mar. de 2023

Дякую тим, хто створив цей курс! Цікаво і динамічно викладено матеріал, приклади та тести, що допомагають зрозуміти і закріпити нові знання!

por Литвиненко М

5 de feb. de 2023

Мені дуже сподобався курс «Основи цифрового маркетингу та електронної комерції»:

·Цікавий

·Доступний

·Захоплюючий

·Результативний

por Разпутько М В

28 de mar. de 2023

Основи, начебто, засвоїлись і все більш-менш лягло по полицях, хоча тема для мене не далка... Дуже дякую!!! Вчимось далі :)

por Татьяна М

25 de dic. de 2022

Проста, логічна, необтяжлива подача насиченого і складного (як для мене) матеріала. Але усе доступно і зрозуміло.

por Anthony O

25 de mar. de 2023

Обширна, грунтовна та бажана інформація для всіх хто вибрав данну сферу. Якісно і без води. Дякую

por Bogdan B

27 de mar. de 2023

Interesting stuff, after which there is motivation to go back to viewing and doing tests.

por Progress P

5 de mar. de 2023

Чудова можливість вступити у нову професію, чи структуризувати та оновити наявні знання.

por Оксана Т

10 de nov. de 2022

Всі інформація подається дуже просто і доступно.

Я вже дізналася багато корисного.

Дякую.

por Natale M

8 de mar. de 2023

Дуже добрий курс, чіткі визначення , перечитувала одночасно на двох мовах.

Дякую!!!!