Chevron Left
Volver a Proje Yönetiminin Temelleri

Opiniones y comentarios de aprendices correspondientes a Proje Yönetiminin Temelleri por parte de Google

4.9
estrellas
548 calificaciones

Acerca del Curso

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Principales reseñas

ND

27 de ene. de 2023

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

BA

15 de ene. de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

Filtrar por:

1 - 25 de 51 revisiones para Proje Yönetiminin Temelleri

por Burhan A

16 de ene. de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

por Yusuf T

17 de ene. de 2022

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

por Muhammed C D

29 de ene. de 2022

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

por Özgen K

9 de ene. de 2022

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

por çiçek

24 de ene. de 2022

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

por Nurgül D

28 de ene. de 2023

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

por İpek Ö

10 de ene. de 2022

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

por serkan t

27 de ene. de 2023

Birinci eğitim olmasına rağmen her şey çok güzel verilmişti. Sadece bu kursta bile proje yöneticiliği ile ilgili birçok iş yapılabilir.

por İrem D

30 de ene. de 2023

Kurs hem fazlasıyla ilgi çekici hem de kendimizi geliştirip bir projede daha verimli çalışmamızı sağlayacak eğitimleri bize katmıştır.

por Sena A

24 de ene. de 2022

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

por Çağrı D

6 de abr. de 2022

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

por Havva F

31 de ene. de 2023

Gerçekten harika. Beklediğimin çok ötesinde bir kurs oldu. Sadece çevirilerin iyileştirilmesi beklenebilir.

por Firdevs E Ç

15 de ene. de 2022

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

por Mehmet B

29 de ene. de 2023

Proje tönetiminin temelleri konusunda oldukça yararlı bir eğitim içeriğine sahip.

por Zeynep E

4 de feb. de 2022

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

por İsmail F S

5 de feb. de 2023

Çok iyi hazırlanmış, bu içerikte bir eğitim almamıştım. Emeğinize sağlık 👏

por Hüseyin G

17 de feb. de 2023

simple and good introduction to project managements lessons, thank you

por Arya K

29 de ene. de 2023

Çok güzel bir kurs. Her detayı açık ve anlaşılır biçimde anlatmışlar.

por MELİKE K

11 de nov. de 2022

çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. çok keyifli bir süreçti.

por Bilal S

23 de ene. de 2022

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

por Didem B

24 de ene. de 2022

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

por Furkan K

3 de feb. de 2022

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

por Melissa C

23 de ene. de 2022

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

por Samet A

18 de mar. de 2022

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

por BANU Y

13 de ene. de 2022

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.